1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی سامسونگ در قزوین

285 بازدید
نمایندگی سامسونگ در قزوین

نمایندگی های معتبری که از هر برند در سراسر کشور ایران وجود دارد این امکان را فراهم می کنند که مردم برای تعمیرات و دریافت خدمات پس از فروش، بتوانند به مراکز معتبر و شناخته شده مراجعه نمایند. برای مثال نمایندگی سامسونگ در قزوین آماده خدمت رسانی به همه مشتریان برند سامسونگ در این استان است.

ما در ادامه این مطلب در مورد قوانین نمایندگی و خدمات که برای شما ارائه می کند صحبت می ‌کنیم. با مطالعه این مقاله متوجه می‌ شوید که اعتماد کردن به تکنسین های نمایندگی سامسونگ در قزوین چه اندازه به نفع شما تمام می شود.

 

شماره تماس نمایندگی سامسونگ در قزوین

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

 

09120305004

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

قوانین حاکم در نمایندگی سامسونگ در قزوین

 

1-    کارشناسان ما در نمایندگی موظف هستند به صورت رایگان خدمات تلفنی شامل پاسخگویی به سوالات مشتریان و حتی عیب یابی تلفنی در صورت امکان را انجام دهند.

2-      اگر گارانتی وسایل معیوب اعتبار داشته باشد، تکنسین موظف است در محاسبه هزینه ها تخفیف مربوط به گارانتی را برای مشتریان در نظر بگیرد.

3-      تعمیرات هر نوع وسیله برقی سامسونگ در منزل شما انجام می گیرد.

4-      تکنسین ها باید به شما گارانتی تعمیرات و خدمات را ارائه کنند و ملزم هستند بازه زمانی طولانی مدتی را برای این ضمانت نامه در نظر بگیرند.

5-    برای نصب و راه اندازی وسایل برقی هیچ گونه هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد.

6-      برای محاسبه هزینه تعمیرات تحت نظر نمایندگی سامسونگ در قزوین، تعمیرکاران موظف هستند براساس نرخ اعلام شده توسط اتحادیه عمل کنند و به هیچ عنوان مبلغی را مازاد بر آن را دریافت نخواهند کرد.

7-      رفت و آمد تعمیرکار به منزل مشتری کاملاً رایگان انجام می شود.

 

مزایای مراجعه به نمایندگی سامسونگ در قزوین

 

اگر وسیله برقی شما از برند سامسونگ خراب شده و می خواهید تعمیرکار حرفه ‌ای پیدا کنید، یا می توانید از نمایندگی سامسونگ کمک بگیرید یا یک تعمیرکار خصوصی در این زمینه را پیدا کرده و وسیله را به دست او بسپارید. مهمترین مزیت های اعتماد به نمایندگی سامسونگ عبارتند از:

1-     در این نمایندگی تمامی تکنسین ‌ها متخصص هستند یعنی دوره های علمی و عملی در زمینه تعمیرات وسایل برقی را سپری کرده و بنابراین از کیفیت کار مطمئن خواهید بود که با یک بار وارسی دستگاه، عیب اصلی مشخص شده و وسیله همانند قبل کارایی خود را خواهد داشت. نمایندگی سامسونگ در قزوین گارانتی دستگاه را به عنوان معیاری برای تخفیف دادن به مشتریان در نظر می‌گیرد.

2-      تعمیرکاران به شما ضمانت نامه تعمیرات را تحویل خواهند داد.

3-      از طرف دیگر خدمات نمایندگی به صورت ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته ارائه می شود.

4-    قطعات استفاده شده برای تعویض قطعات سوخته در این نمایندگی، دارای گارانتی هستند.

 

تعمیر ماشین لباسشویی در نمایندگی سامسونگ در قزوین

 

خرابی های رخ داده در ماشین لباسشویی گاهی اوقات به دلیل نقص فنی و گاهی اوقات به دلیل عدم استفاده صحیح از وسیله رخ می‌دهند. ماشین های لباسشویی سامسونگ به سیستم عیب یابی هوشمند مجهز هستند.

زمانی که با نمایندگی سامسونگ در قزوین تماس بگیرید بهتر است کدهای خطای دستگاه را به کارشناسان ما اطلاع دهید تا در صورتی که متوجه شدیم خرابی بسیار جزئی است، شما را به صورت تلفنی راهنمایی کنیم و بدون اینکه به تعمیرکار نیاز باشد، بتوانیم این مشکل را برطرف نمایید.

 

آشنایی با ما

 

 

تعمیر ماشین ظرفشویی در نمایندگی سامسونگ در قزوین

 

زمان بروز خرابی در داخل ماشین ظرفشویی، همه افراد نگران می شوند چون فکر می کنند که آسیب جدی به موتور وارد شده است. شما باید کدهای خطا را بررسی کنید و یا اینکه علائم عیب رخ داد هرا به طور دقیق به کارشناسان ما در نمایندگی سامسونگ اطلاع دهید تا بتوانند براساس گزارش شما، عیب یابی اولیه را انجام دهند.

اگر کارشناسان ما متوجه شوند که خرابی جدی است و تعمیرکار باید قطعات داخلی را بررسی کند، در زمان تعیین شده توسط خود شما تکنسین به منزل شما مراجعه می کند.

 

چرا ماشین ظرفشویی سامسونگ از مواد شوینده استفاده نمی کند؟

 

دلایلی که ممکن است باعث عدم استفاده از مواد شوینده در ماشین ظرفشویی سامسونگ شوند عبارتند از:

  1. عدم تنظیم صحیح ماشین ظرفشویی: اگر تنظیمات ماشین ظرفشویی به درستی انجام نشده باشد، ممکن است دستگاه به درستی مواد شوینده را تشخیص ندهد. مطمئن شوید که تنظیمات درستی برای استفاده از مواد شوینده روی دستگاه انجام شده است.
  2. مشکل در صفحه نمایش: صفحه نمایش ماشین ظرفشویی ممکن است دچار خطا یا مشکل شده باشد که منجر به عدم تشخیص مواد شوینده می‌شود. در این صورت، باید صفحه نمایش را بررسی و در صورت لزوم تعمیر کنید.
  3. خطای سنسور: ماشین ظرفشویی سامسونگ دارای سنسورهای مختلفی است که وظیفه تشخیص مواد شوینده و دیگر پارامترها را دارند. اگر یکی از سنسورها خراب شده یا عملکرد نادرستی داشته باشد، دستگاه قادر به تشخیص مواد شوینده نخواهد بود. در این صورت، سنسور مشکل دار را بررسی و تعویض کنید.
  4. اشکال در سیستم انتقال مواد شوینده: ممکن است خطایی در سیستم انتقال مواد شوینده وجود داشته باشد که باعث عدم تزریق مواد شوینده به دستگاه می‌شود. در این صورت، باید سیستم انتقال مواد شوینده را بررسی و در صورت لزوم تعمیر کنید.

اگر مشکل استفاده از مواد شوینده در ماشین ظرفشویی سامسونگ ادامه دارد، توصیه می‌شود با خدمات پس از فروش سامسونگ تماس بگیرید و با تکنسین مجرب آنها در مورد مشکل خود صحبت کنید. آنها می‌توانند ارائه راهکارهای دقیق‌تر و تعمیرات لازم را برای شما ارائه دهند.

 

تعمیر انواع یخچال و فریزر در نمایندگی سامسونگ در قزوین

 

شما می توانید برای تعمیر و عیب یابی یخچال، فریزر، ساید بای ساید و یخچال فریزرهای سامسونگ، بر روی کمک نمایندگی تعمیر سامسونگ در قزوین حساب کنید. این وسیله بزرگ است و جابجا کردن آن به زمان و هزینه زیادی نیاز دارد.

همچنین در حین جابجایی به احتمال زیاد دستگاه دچار خرابی های بیشتری می‌شود. با توجه به آنچه که گفته شد نمایندگی سامسونگ در قزوین از شما می خواهد گزارش کاملی از وسیله ارائه کنید تا تعمیرکار در زمان مشخص شده به خانه شما مراجعه کرده و عیب یابی را سریع و دقیق برای شما انجام دهد.

 1669