1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال سامسونگ در تبریز

1154 بازدید
نمایندگی تعمیرات سامسونگ

از آنجایی که یخچال یکی از وسایل برقی ضروری در هر خانه ای است که نبود آن می تواند منجر به خرابی بخش عمده ای از مواد غذایی شود، لذا باید برای خرید این کالا به سراغ برندهای معتبر بروید. اگر شما یخچال سامسونگ را خریداری می کنید لازم است بدانید که این برند در شهرهای مختلف کشور به کمک متخصصین در مرکز های معتبر، تعمیر یخچال شما را در صورت معیوب شدن انجام می دهد. ساکنین تبریز از این بابت نگرانی نخواهند داشت چرا که تعمیرات یخچال سامسونگ در تبریز از جمله خدمات مرکز تعمیرات سامسونگ در این شهر است که در محل و بدون نیاز به جابجایی انجام خواهد داد.

تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ

 

شماره تماس تعمیرات یخچال سامسونگ در تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

چرا یخچال سامسونگ به خوبی سرد نمی‌کند؟

 

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در تبریز : چندین عامل می‌تواند باعث عدم سرد کردن مناسب یخچال سامسونگ شود. در زیر چند علت متداول برای این مشکل آورده شده است:

  1. تنظیمات دما: ابتدا مطمئن شوید که دمای یخچال به درستی تنظیم شده است. در برخی مدل‌های یخچال سامسونگ، دما با کمک دکمه‌های تنظیم دما یا صفحه کنترل قابل تنظیم است. مطمئن شوید که دما به مقدار مناسبی تنظیم شده است.
  2. بسته نبودن درب: اگر درب یخچال به درستی بسته نشده یا درز دارد، هوا سرد درون یخچال ممکن است از بین برود و عملکرد سردکنندگی را تحت تاثیر قرار دهد. بررسی کنید که درب به درستی بسته شده و در صورت وجود درزها، آنها را تنظیم یا تعمیر کنید.
  3. مسدودی هوا: مسدود شدن مسیر هوا درون یخچال می‌تواند باعث مشکل در سرد کردن شود. بررسی کنید که هیچ مواد یا اشیاءی در مسیر هوا قرار ندارند و مسیر تهویه درست است.
  4. خنک‌کننده‌های خارجی آلوده: خنک‌کننده‌های خارجی یخچال ممکن است با گرد و غبار، کثیفی و روغن آلوده شده باشند که مانع انتقال حرارت به درستی می‌شوند. تمیز کردن خنک‌کننده‌ها و اطمینان حاصل کردن از آنها می‌تواند به بهبود سردکنندگی کمک کند.
  5. خرابی کمپرسور یا سیستم سردکننده: یک خرابی در کمپرسور یا سیستم سردکننده یخچال ممکن است باعث عدم سرد کردن مناسب شود. در این صورت، بهتر است به تعمیرکار مجاز مراجعه کنید تا مشکل را تشخیص دهد و تعمیر کند.

اگر یخچال سامسونگ شما به خوبی سرد نمی‌شود و مشکل برطرف نمی‌شود، توصیه می‌شود با مرکز خدمات مشتریان سامسونگ تماس بگیرید یا به تعمیرکار مجاز مراجعه کنید تا مشکل را بررسی و رفع کنند.