1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تبریز

1970 بازدید
نمایندگی تعمیرات سامسونگ

برند سامسونگ یکی از معروف ترین و معتبرترین برندهای فعال در صنعت تولید انواع وسایل برقی خانگی است که در میان مردم جایگاه ویژه ای دارد. سامسونگ در راستای جلب اعتماد مشتریان، تنها به کیفیت تولید اکتفا نکرده است بلکه معتقد است که باید خدمات پس از فروش را برای کالاهای خود در نظر گیرد. تاسیس نمایندگی تعمیرات سامسونگ یکی از مهمترین خدماتی است که توسط این برند ارائه شده است.

اکنون در استان ها و شهرهای مختلف کشور مرکز های معتبری وجود دارد که خریداران کالاهای سامسونگ با خیال آسوده می توانند تعمیرات وسیله را به افراد خبره و ماهر بسپارند. برای مثال نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تبریز با کمک تیم متخصص خود، تعمیرات انواع وسایل برقی انی برند را برای مشتریان تضمین می کنند.

 

شماره تماس نمایندگی سامسونگ در تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

چرا یخچال سامسونگ یخ زدایی نمی‌کند؟

 

نمایندگی سامسونگ در تبریز : چند دلیل ممکن برای عدم یخ زدایی صحیح یخچال سامسونگ وجود دارد. در زیر، علت‌های شایع برای این مشکل را بررسی می‌کنیم:

  1. بسته نبودن درب: یکی از دلایل اصلی عدم یخ زدایی موفقیت‌آمیز یخچال سامسونگ، بسته نبودن درب یخچال است. اطمینان حاصل کنید که درب یخچال به طور کامل بسته شده است و هیچ فضای خالی یا درزی وجود ندارد که هوا به داخل برود.
  2. خرابی در سیستم یخ زدایی: یخچال‌های سامسونگ دارای سیستم‌های خودکار یخ زدایی هستند. این سیستم‌ها ممکن است شامل عناصری مانند سنسورها، خنک کننده‌های خاص و المان‌های دیگر باشند. اگر عملکرد این سیستم‌ها مختل شود، ممکن است یخ زدایی به درستی انجام نشود. در این صورت، نیاز به تعمیر یا تعویض قطعات مربوطه وجود دارد.
  3. بستنی یا رسوبات در سیستم یخ زدایی: در صورتی که بستنی یا رسوبات در سیستم یخ زدایی یخچال سامسونگ ایجاد شود، ممکن است مسیر هوای سرد مسدود شود و عملکرد یخ زدایی تحت تأثیر قرار گیرد. در این صورت، نیاز به پاکسازی سیستم یخ زدایی و تمیز کردن آن وجود دارد.
  4. خرابی در تایمر یخ زدایی: یخچال‌های سامسونگ دارای تایمر یخ زدایی هستند که مسئول تنظیم زمان‌بندی و فعال‌سازی عملیات یخ زدایی هستند. در صورتی که تایمر خراب شود، یخچال ممکن است یخ زدایی را انجام ندهد. در این صورت، تعمیر یا تعویض تایمر یخ زدایی لازم است.

اگر مشکل یخ زدایی در یخچال سامسونگ شما ادامه دارد و هنوز نتوانستید مشکل را حل کنید، بهترین راه حل این است که با مرکز خدمات مشتریان سامسونگ تماس بگیرید یا به تعمیرکار مجاز مراجعه کنید تا مشکل را تشخیص داده و تعمیر کنند.