1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی سامسونگ در زیباشهر

51 بازدید
نمایندگی سامسونگ در زیباشهر

در برخی از گزارش‌هایی که از جانب مشتریان با نمایندگی سامسونگ در زیباشهر قزوین دریافت می‌ کنیم متوجه می ‌شویم که افراد حتی نتوانسته اند سطحی بودن این مشکل را تشخیص دهند و در واقع با سهل انگاری ساده منجر به خرابی در دستگاه شده اند. در  صورتی که اگر به سراغ دفترچه راهنما می رفتند می توانستند مشکل را به راحتی برطرف کنند. در چنین شرایطی نمایندگی سامسونگ در زیباشهر قزوین مشاوره رایگان را برای این دسته از افراد در نظر می‌ گیرد تا به صورت تلفنی بتوانند خرابی بروز کرده را برطرف نمایند. در این مطلب با ما همراه باشید تا چند نکته مهم را در مورد خدمات نمایندگی و نحوه انجام تعمیرات برای شما عزیزان بیان کنیم.

شماره تماس نمایندگی سامسونگ در زیباشهر

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

راهنمای تعمیر وسایل تحت نظر نمایندگی سامسونگ در زیباشهر

همه افراد باید 3 نکته بسیار مهم را در نظر داشته باشند تا در زمان بروز مشکل در وسایل برقی خانگی خود بدانند که آیا لازم است حتماً تعمیرکار دستگاه را مورد بررسی قرار دهد یا خودشان می ‌توانند عیل را برطرف کنند:

1-     ابتدا دفترچه راهنما را مطالعه کنید.

قبل از هر چیز شما باید به سراغ تعریف هر یک از کدهای خطا در دفترچه راهنما بروید. اغلب وسایل برقی برند سامسونگ دارای عیب یابی هوشمند هستند یعنی با کدهای خطا به شما گزارش می دهند که چه مشکلی در دستگاه بروز کرده است.

2-    با نمایندگی سامسونگ در زیباشهر قزوین تماس بگیرید.

در مرحله بعد اگر شما نتوانستید متوجه شوید که خرابی به چه دلیل رخ داده است، باید به سراغ نمایندگی بروید. علائم خرابی را با دقت و با جزئیات کامل برای کارشناسان ما توضیح دهید. با گزارشی که شما ارائه می کنید بهتر می توانیم تشخیص دهیم که چه اندازه عیب پیشروی کرده و آیا به تعمیرات تخصصی نیاز است ا خیر.

3-    تعمیرات در محل انجام می گیرد.

بعد از بررسی گزارش اولیه، اگر کارشناسان ما تشخیص دهند که باید هر چه زودتر تعمیرکار وسیله معیوب را بررسی کند، مجدداً با مشتری تماس گرفته و تاریخی را تنظیم می ‌کنند که تعمیرکار با تجهیزات به منزل مشتری برود و در محل، دستگاه را مورد بررسی قرار دهد. با این کار هم از نظر هزینه و هم از نظر زمان صرفه جویی خواهد شد چون برای جابجایی دستگاه نیاز به یک ماشین بار برای بردن وسیله، چند نیروی کارگر در صورت بزرگ بودن دستگاه و از طرف دیگر به مرخصی کاری نیاز دارید.

مهمترین خدمات نمایندگی سامسونگ در محمدیه

اجازه دهید با یکدیگر مروری بر خدمات نمایندگی سامسونگ در محمدیه قزوین داشته باشیم تا بدانید که با کمک این مرکز شما در واقع به یک مجموعه کاملاً حرفه ای و متخصص وصل خواهد شد:

– ما نصب و راه اندازی وسایل برقی سامسونگ را برای شما انجام می دهیم.

–  در صورتی که نیاز به سرویس دوره ‌ای وسایل داشته باشید می توانید بر روی کمک متخصصین ما حساب کنید.

–  اگر قرار باشد وسیله برقی را تعمیر کنید، تفاوتی نمی کند که اندازه دستگاه بزرگ است یا کوچک. کافی است که به نمایندگی اطلاع دهید تا تعمیرکار در خانه شما خدمات را ارائه کند.

– ما برای کلیه خدمات تعمیرات و خدمات سرویس وسایل برقی، گارانتی در نظر می گیریم.

– نمایندگی ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان است. کافی است به صورت تلفنی و یا آنلاین، خرابی و یا مشکل بروز کرده در دستگاه را گزارش کنید تا در اولین فرصت ممکن خدمات برای شما عزیزان در نظر گرفته شود.

هزینه خدمات نمایندگی سامسونگ در زیباشهر

ما به همه مشتریان حق می دهیم که برای دریافت هر کدام از خدمات از نمایندگی سامسونگ در زیباشهر قزوین نگران مبلغی باشند که باید پرداخت کنند. قطعاً اگر بدانید این نمایندگی طبق نرخ اتحادیه عمل می کند، از این بابت آسوده خاطر خواهید شد که به ازای مبلغ پرداخت شده، بهترین خدمات برای شما ارائه می گردد و تحت نظر تکنسین‌ های کاملاً حرفه ای و متخصص، توانسته اید نصب و تعمیر وسیله برقی را انجام دهید.

 1669