1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات سامسونگ

یخچال فریزر فود شوکیس سامسونگ مدل Romano STS

3 بازدید
یخچال فریزر فود شوکیس سامسونگ مدل Romano STS

یخچال فریزر فود شوکیس سامسونگ مدل Romano STS راحتی و آسایش را برای شما به ارمغان می آورد. یخچالی با فضای بزرگ و انعطاف پذیر که به راحتی بنابر ابعاد مواد غذایی قابل تغییر می باشد. این یخچال دارای برچسب انرژی استار بوده و کمترین مصرف و پایین ترین صدا را چه به هنگام کار یا تولید یخ دارد.

 ویژگی ها

·       سرمایش دقیق: یکی از ویژگی های یخچال فریزر فودشوکیس 684 لیتری مدل Romano STS سیستم سرمایش دقیق است. این سیستم نوسانات سرما را کاهش داده و هوا به صورت یکنواخت در یخچال و فریزر پخش می شود. از این رو بافت و تازگی مواد حفظ می گردد. همچنین یک صفحه فلزی در عقب یخچال قرار دارد که به خوبی از هدر رفتن سرما جلوگیری می کند.

·       انعطاف پذیری: در این یخچال فریزر یک قفسه با عنوان Flex Zone قرار داده شده است. تنها با لمس یک دکمه می توانید این قفسه را از یخچال به فریزر تبدیل کرده و از آن نهایت استفاده را ببرید.

·       فن آوری فود شودکیس: بر روی درب اصلی یخچال یک درب کوچک تعبیه شده تا شما بتوانید بدون باز کردن درب اصلی مواد غذایی همچون نوشیدنی ها، پنیر، سس و … را از یخچال خارج کنید.

·       سیستم سرمایش سه گانه: دیگر نگران ایجاد بوهای نامطبوع در یخچال و ابو گرفتن مواد غذایی نباشید. با استفاده از سیستم سرمایش سه گانه جریان هوای یخچال و فریزر کاملا از هم جدا هستند. دما و رطوبت به میزان متعادل حفظ می شود و بوی مواد با هم ترکیب نمی شوند.

·       یخساز و آبسرد کن یکپارچه: در یخچال فریزر فود شوکیس سامسونگ مدل Romano STS آبسردکن و یخساز در کنار یکدیگر طراحی شده و هر لحظه که بخواهید می توانید به آب خنک یا یخ دسترسی داشته باشید.

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669