1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی سامسونگ در مهرگان

54 بازدید
نمایندگی سامسونگ در مهرگان

مسلماً با وجود تعداد زیادی تعمیرگاه در سراسر کشور، در زمان اعتماد کردن به هر مرکز باید از خدمات آن اطلاع داشته باشید. برای مثال نمایندگی سامسونگ در مهرگان قزوین برای آن دسته از عزیزانی که ساکن در استان قزوین هستند خدمات مربوط به نصب و راه اندازی و تعمیرات انواع لوازم برقی سامسونگ را انجام می دهد. اما برای اینکه بهتر بتوانید با عملکرد این نمایندگی آشنا شوید پیشنهاد می کنیم حتما ادامه مطلب را با دقت مطالعه نمایید.

شماره تماس نمایندگی سامسونگ در مهرگان

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

سفارش آنلاین تعمیرات

 

مزایای مراجعه به نمایندگی سامسونگ در مهرگان

همانگونه که گفته شد ما باید مقایسه ای بین انواع تعمیرگاه ها و مراکز تعمیرات داشته باشیم تا بتوانیم به بهترین مرکز اعتماد کرده و خدمات عالی و استاندارد را به دست بیاوریم. در راستای معرفی نمایندگی سامسونگ در مهرگان قزوین، با یکدیگر مروری بر خدمات این مرکز داریم:

1-    این مرکز به صورت ۲۴ ساعته کار می کند. یعنی حتی در شب می توانید خرابی دستگاه را از طریق تلفن یا آنلاین با کارشناسان ما در میان بگذارید.

2-    از طرف دیگر تمامی خدمات این مرکز با گارانتی پیش می رود. یعنی حتی اگر قرار باشد برخی از وسایل را سرویس کنیم، باید حتماً به شما گارانتی را تحویل دهیم.

3-    از دیگر مزایای انتخاب نمایندگی سامسونگ در مهرگان قزوین تعمیرات در منزل است که مسئولیت جابجایی وسیله را از دوش مشتریان بر می دارد.

4-    تحت نظر این نمایندگی به هیچ عنوان نباید دغدغه ای برای پرداخت هزینه ها داشته باشید. آن چیزی که مسلم است بحث قانونی بودن هزینه ها در این نمایندگی است. به خصوص اینکه اگر گارانتی دستگاه هنوز اعتبار داشته باشد با تحویل دادن آن به تکنسین تخفیف بسیار خوبی را به دست خواهید آورد.

5-    متاسفانه تجربه تلخ برخی از مشتریان در قزوین این است که برخی از قطعات وسایل برقی خراب می‌شوند و آن ها نمی توانند به هر تعمیرکاری اعتماد کنند. چون می ترسند که از قطعات چینی برای تعویض و جایگزینی استفاده شود. در صورتی که نمایندگی سامسونگ در مهرگان قزوین فقط از قطعات اورجینال استفاده می‌کند و شما با بررسی گارانتی می توانید متوجه این موضوع شوید.

مراحل تعمیرات توسط نمایندگی سامسونگ در مهرگان

اگر می خواهید بدانید که خدمات مربوط به عیب یابی و تعمیر وسایل برقی تحت نظر نمایندگی سامسونگ در مهرگان قزوین چگونه پیش می ‌رود، در ادامه مطلب تمامی روند کار را برای شما عزیزان توضیح می ‌دهیم:

1-    در اولین قدم مشتری موظف است گزارش کاملی از علائم خرابی در دستگاه را برای کارشناسان ما ارائه نماید. این گزارش باید با جزئیات کامل باشد تا بتوانیم به درستی تشخیص دهیم چون گاهی اوقات خرابی به اندازه ای سطحی و جزئی است که می توانیم با راهنمایی تلفنی به مشتری کمک کنیم که خودش عیب را برطرف نماید بدون اینکه نیاز به پرداخت هزینه‌ بابت تعمیرات باشد.

2-    در مرحله دوم اگر کارشناسان تشخیص دهند که باید وارسی دستگاه توسط یک فرد متخصص انجام گیرد، مجدداً با مشتری تماس خواهند گرفت. این بار برای اینکه یک زمان مشخص از طرف مشتری تعیین شده و تعمیرکار به منزل او مراجعه کند. تمامی تجهیزات را در اختیار تعمیرکار قرار می دهیم تا در عیب یابی و تعمیرات دچار خطا نشود.

3-   در نهایت تعمیرکار باید گارانتی تعمیرات را با مهر نمایندگی و نام خود در اختیار مشتری قرار دهد تا اگر دوباره دستگاه همین مشکل را از خود نشان داد، در صورت اعتبار داشتن گارانتی تعمیرات، تعمیرکار موظف باشد به صورت رایگان خدمات را ارائه نماید.

 1669