1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

249 بازدید
نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

یکی از مهمترین ویژگی های برند سامسونگ در تولید انواع لوازم برقی خانگی، طراحی و تولید وسایل برقی متناسب با تکنولوژی روز است به گونه ای که آخرین تحولات دنیا در زمینه ساخت لوازم برقی، در کالاهای برند سامسونگ دیده می شود. برای مثال در مورد یخچال ها، که مهمترین و اصلی ترین وسیله برقی در هر خانه ای به حساب می آیند، سامسونگ، چند فاکتور را در نظر گرفته است:

1-   تفکیک فضاهای داخلی یخچال به قسمت های مختلف به منظور بیشترین استفاده از آن

2-   طراحی فضای ویترین مانند درد اخل یخچال به منظور چیدمان منظم مواد

3-   استفاده از کمپرسورهای خطی هوشمند به جهت تنظیم سریع دمای یخچال

4-   جریان یافتن جریان هوای یکنواخت در کلیه قسمت های داخلی یخچال

با توجه به این که یخچال های سامسونگ هم از نظر کارایی و هم از نظر ویژگی های ظاهری، محبوبیت های زیادی را در میان مردم به دست آورده اند، لذا سامسونگ به منظور حمایت از تولیدات خود، با راه اندازی نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ، اقدام به ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان نموده است.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

 

شماره های تماس غرب تهران :

 

 ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۲۲۰۹۷۷۱۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰

 

 ۴۴۸۴۶۱۱۳ – ۴۴۲۷۹۱۸۶ – ۴۴۶۰۱۰۳۸ – ۴۴۴۰۱۸۱۱

 

مناطق تحت پوشش غرب تهران :

 

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ غرب تهران

تعمیر یخچال سامسونگ پونک – تعمیر یخچال سامسونگ صادقیه – تعمیر یخچال سامسونگ شهرک غرب – تعمیر یخچال سامسونگ  سعادت آباد – تعمیر یخچال سامسونگ باغ فیض – تعمیر یخچال سامسونگ طرشت – تعمیر یخچال سامسونگ تهرانسر – تعمیر یخچال سامسونگ چیتگر – تعمیر یخچال سامسونگ شهرک گلستان – تعمیر یخچال سامسونگ بیمه – تعمیر یخچال سامسونگ بلوار فردوس – تعمیر یخچال سامسونگ شهرک اکباتان – تعمیر یخچال سامسونگ گیشا – تعمیر یخچال سامسونگ شهران – تعمیر یخچال سامسونگ کن – تعمیر یخچال سامسونگ جنت آباد – تعمیر یخچال سامسونگ آریاشهر – تعمیر یخچال سامسونگ شهر زیبا – تعمیر یخچال سامسونگ حصارک – تعمیر یخچال سامسونگ کوهسار

 

شماره های تماس شرق تهران :

 

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 

 ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۸۸۶۲۴۸۵۴

 

 ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۷۷۰۴۳۴۶۶

 

مناطق تحت پوشش شرق تهران :

 

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ در شرق تهران

تعمیر یخچال در محل سامسونگ پیروزی – تعمیر یخچال در محل سامسونگ مجیدیه – تعمیر یخچال در محل سامسونگ شهرک امید – تعمیر یخچال در محل سامسونگ باقری – تعمیر یخچال در محل سامسونگ تهرانپارس – تعمیر یخچال در محل سامسونگ نیرو هوایی – تعمیر یخچال در محل سامسونگ تهران نو – تعمیر یخچال در محل سامسونگ حکیمیه – تعمیر یخچال در محل سامسونگ شمس آباد – تعمیر یخچال در محل سامسونگ نظام آباد – تعمیر یخچال در محل سامسونگ حشمتیه – تعمیر یخچال در محل سامسونگ دبستان – تعمیر یخچال در محل سامسونگ سیدخندان – تعمیر یخچال در محل سامسونگ افسریه – تعمیر یخچال در محل سامسونگ نارمک – تعمیر یخچال در محل سامسونگ سرسبز – تعمیر یخچال در محل سامسونگ رسالت – تعمیر یخچال در محل سامسونگ هنگام – تعمیر یخچال در محل سامسونگ الغدیر – تعمیر یخچال در محل سامسونگ وحیدیه – تعمیر یخچال در محل سامسونگ سبلان

 

شماره های تماس شمال تهران :

 

 ۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۸۳۷۳۷۸۰ – ۸۶۰۱۸۳۷۹

 

۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۳۷۷۷۹۰ – ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۴۸۷۲۶۷

 

 ۲۲۸۳۷۹۴۷ – ۲۲۱۷۵۱۰۸ – ۲۲۷۵۲۳۸۷

 

۸۸۱۰۹۴۵۴ – ۸۶۰۱۸۳۷۹ – ۸۸۶۲۴۸۵۴ – ۸۸۰۴۶۹۹۵

 

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۷۵۲۳۸۷ – ۲۲۸۳۷۹۴۷

 

 ۲۲۹۱۳۶۲۳ – ۲۲۰۹۷۷۱۷

 

مناطق تحت پوشش شمال تهران :

 

نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ شمال تهران

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ فرمانیه – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ تجریش – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ قیطریه – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ نیاوران – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ آجودانیه – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ قلهک – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ پل رومی – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اقدسیه – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ جماران – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ چیذر – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ دارآباد – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ اراج – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ درکه – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ ازگل – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ لویزان – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ مینی سیتی – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ سوهانک – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ دروس – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ داوودیه – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ زرگنده – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ فرشته – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ ولنجک – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ محمودیه – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ کامرانیه – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ ظفر – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ الهیه – نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ پاسداران

 

شماره های تماس جنوب و مرکز تهران :

 

۸۸۰۴۶۹۹۵ – ۶۶۴۷۹۰۴۰

 

 ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۱۰۹۴۵۴

 

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۶۶۴۷۹۰۴۰

 

۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

 

 ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

 

مناطق تحت پوشش جنوب و مرکز تهران :

 

تعمیرات یخچال سامسونگ در جنوب تهران

تعمیرات یخچال سامسونگ در مرکز تهران

تعمیر یخچال samsung مشیریه – تعمیر یخچال samsung یاخچی آباد – تعمیر یخچال samsung نازی آباد – تعمیر یخچال samsung شوش – تعمیر یخچال samsung اتابک – تعمیر یخچال samsung خراسان – تعمیر یخچال samsung شاپور – تعمیر یخچال samsung جوادیه – تعمیر یخچال samsung مولوی – تعمیر یخچال samsung منیریه – تعمیر یخچال samsung سیروس – تعمیر یخچال samsung خزانه – تعمیر یخچال samsung فلاح – تعمیر یخچال samsung مسعودیه – تعمیر یخچال samsung خانی آباد – تعمیر یخچال samsung یافت آباد – تعمیر یخچال samsung دروازه غار – تعمیر یخچال samsung امیریه – تعمیر یخچال samsung مسعودیه – تعمیر یخچال samsung افسریه – تعمیر یخچال samsung علی آباد – تعمیر یخچال samsung شکوفه – تعمیر یخچال samsung عبدل آباد – تعمیر یخچال samsung یوسف آباد – تعمیر یخچال samsung مطهری – تعمیر یخچال samsung فاطمی – تعمیر یخچال samsung عباس آباد – تعمیر یخچال samsung جلفا – تعمیر یخچال samsung خواجه اعبدا… – تعمیر یخچال samsung بهجت اباد – تعمیر یخچال samsung امام خمینی – تعمیر یخچال samsung سهروردی – تعمیر یخچال samsung آپادانا – تعمیر یخچال samsung نیلوفر – تعمیر یخچال samsung لاله زار – تعمیر یخچال samsung جمهوری – تعمیر یخچال samsung بهشتی

 

کدهای خطای یخچال سامسونگ

 مهمترین اقدامات نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

 

این نمایندگی از تیم تعمیرکار متخصص و تیم مشاوره رایگان تشکیل شده است که همکاری آن ها منجر به ارائه خدمات بهینه به مشتریان خواهد شد. لذا مهمترین فعالیت های نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ عبارتند از:

1-   تیم مشاروه رایگان موظف هستند که با تماس مشتری با نمایندگی و اعلام خرابی در یخچال سامسونگ خود، ابتدا به مشتری کمک کرده تا دلیل عیب رخ داده را یافته و در صورتی که خود مشتری بتواند، مشاورین به به او کمک خواهند کرد تا بدون نیاز به تعمیرکار، خرابی را رفع کنند ولی در صورتی که مشکل به وجود آمده نیاز به تعمیرکار متخصص داشته باشد، مشاور مورد نظر عیب را به تیم تعمیرکاران متخصص ارجاع می دهد تا موضوع را پیگیری نمایند.

2-   به محض تماس مشتری با نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ و در صورت نیاز به تعمیرکار، این نمایندگی خود را موظف می داند تا در راستای جلب رضایت مشتری، در کمترین زمان ممکن، تعمیرکار حرفه ای را به منزل مشتری اعزام نموده و حتی المقدور تعمیرات در منزل صورت گیرد.

3-   در صورتی که فرد تعمیرکار صلاح بداند که برخی از قطعات یخچال تعویض گردد تا عیب رخ داده برطرف شود، نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ این اطمینان را به مشتریان خود می دهد که از قطعات ارجینال و اصلی برای این منظور استفاده کرده و در نتیجه در نتیجه تعویض قطعات، افت کیفیتی برای یخچال به وجود نیاید.

 

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات سامسونگ تماس حاصل فرمائید

 

تعمیر یخچال سامسونگ

 

نمایندگی تعمیرات سامسونگ بهترین شرایط را برای تعمیر یخچال سامسونگ فراهم خواهد کرد. قطعا در زمان خراب شدن وسیله برقی به ویژه یخچال این مسئله برای همه مهم است که تعمیر آن را به دست تعمیرکارانی بسپاریم که از مهارت کافی برخوردار بوده و بتوانند عیب رخ داده را دقیق و سریع تشخیص دهند. در این صورت است که تعمیر یخچال سامسونگ با بهترین کیفیت انجام می گیرد. اما متاسفانه هر تعمیرکاری از دانشی کافی برای تعمیر یخچال سامسونگ برخوردار نیست چرا که سیستم طراحی این یخچال ها خاص بوده و تنها افرادی می توانند تعمیر یخچال سامسونگ را به خوبی انجام دهند که به سیستم ساخت آن مسلط باشند. خوشبختانه در نمایندگی سامسونگ دوره های آموزشی برای تعمیرکاران و مهندسی برگزار می شود تا نهایتا از مهارت علمی و عملی مناسب برای تعمیر یخچال سامسونگ برخوردار شوند.

 

مهمترین خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ در تعمیرات یخچال سامسونگ

 

اکیدا توصیه می کنیم برای تعمیر یخچال سامسونگ به هر تعمیرکار اعتماد نکنید چرا که ممکن است نه تنها قادر به رفع عیب رخ داده نبوده بلکه منجر به خرابی بیشتر در وسیله گردد. پیشنهاد ما این است که تعمیر یخچال سامسونگ را به متخصصین در نمایندگی تعمیرات سامسونگ بسپارید. دلیل این پیشنهاد خود را در ادامه به تفصیل بیان خواهیم کرد:

1-   با سپردن تعمیر یخچال سامسونگ به نمایندگی تعمیرات سامسونگ اطمینان خواهید داشت که یک گروه کاملا تخصصی تعمیر وسیله شما را بر عهده خواهدگرفت. لذا عیب یابی دقیق و فوری، تعمیرات با سرعت و تحویل دستگاه در اسرع وقت نصیب شما خواهد شد.

2-   برای تعمیر یخچال سامسونگ به هیچ عنوان نگران جابجایی آن نباشید چرا که نمایندگی تعمیرات سامسونگ تعمیرکار را به منزل مشتری اعزام می کند تا تعمیرات در محل صورت گیرد.

3-   ممکن است باز هم در اثر برخی از عوامل، بعد از تعمیر یخچال سامسونگ همان عیب مجددا بروز نماید. نمایندگی تعمیرات سامسونگ پیش بینی چنین مواردی را نیز نموده است و تعمیرکاران موظف هستند در پایان کار خود، گارانتی تعمیرات را به مشتری تحویل دهند. در این حالت اگر رخ دادن دوباره عیب در بازه زمانی گارانتی  رخ بدهد، تعمیرکار مربوطه موظف است تعمیر آن را بدون دریافت هزینه انجام دهد.

4-   در صورتی که تعمیرکار در نظر داشته باشد برای تعمیر یخچال سامسونگ برخی از قطعات را تعویض نماید، نگران کیفیت و اصل بودن قطعات نباشید چرا که نمایندگی تعمیرات سامسونگ خود را متعهد می داند تا بهترین جنس را در تعمیر یخچال سامسونگ به کار ببرد تا سلامت و عمر دستگاه حفظ شود.

5-   جالب است بدانید که نمایندگی تعمیرات سامسونگ در زمان های مشخص، دوره های آموزشی علمی و عملی را برای تعمیرکاران و مهندسین در نمایندگی ارائه می کند تا سطح دانش آن ها با پیشرفت تکنولوژی و فناوری هم سو و هم رتبه باشد. با چنین اقدامی تعمیر یخچال سامسونگ بهتر و با کیفیت تر انجام می گیرد.

6-   مشاوره رایگان از دیگر خدمات نمایندگی تعمیرا ت سامسونگ است که به محض تماس مشتری و اعلام نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ ابتدا مشاورین با پرسش چند سال سعی می کنند عیب را تشخیص داده و حتی المقدور با راهنمایی مشتری، به او کمک نمایند تا مشکل رفع گردد. گاها عیوب رخ داده در دستگاه بدون نیاز به تعمیرکار حل می شود به شرطی فردی متخصص شما را راهنمایی کند.

 

راهنمای برخورداری از خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ جهت تعمیر یخچال سامسونگ

 

اکنون با خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ آشنا شدید، لازم است برای تعمیر یخچال سامسونگ تحت نظر ای نمایندگی به صورت زیر عمل کنید.

1-   تماس با نمایندگی تعمیرات سامسونگ و اعلام خرابی

کافی است نزدیک ترین نمایندگی تعمیرات سامسونگ به محل زندگی خود را یافته و با آن تماس بگیرید. مشاورین در مرکز درخواست شما مبنی بر تعمیر یخچال سامسونگ را به تعمیرکاران اطلاع می دهند.

2-   اعزام تعمیرکار به منزل مشتری

خوشبختانه برای تعمیر یخچال سامسونگ نیازی به جابجایی دستگاه نیست بلکه تعمیرکار به منزل شما آمده و تعمیرات در محل صورت می گیرد.

3-   عیب یابی دستگاه توسط تعمیرکار

تعمیرکار قبل از این که تعمیر یخچال سامسونگ را آغاز نماید ابتدا به دقت وسیله را بررسی می کند تا دلیل اصلی عیب رخ داده را بررسی نموده و سپس آن را رفع کند.

4-   ارائه گارانتی تعمیرات به مشتری

در پایان کار تعمیر یخچال سامسونگ تعمیرکار موظف است گارانتی تعمیرات را به مشتری ارائه کند تا اگر همان عیب دوباره و در بازه زمانی گارانتی رخ داد، تعمیر مجدد به صورت رایگان انجام شود.

 

دلایل متداول نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ

 

همانگونه که گفتیم تمامی عیوب به معنی نیاز به تعمیر یخچال سامسونگ نیست. بلکه در موارد زیر نمایندگی تعمیرات سامسونگ نیاز به تعمیر وسیله را واجب می داند:

–       از یخچال صدای زیادی شنیده می شود.

–       یخچال یکسره کار کرده و خاموش نمی شود.

–       برفک زیادی بر روی مواد غذایی تشکیل می شود.

–       موتور یخچال به شدت داغ است.

–       قدرت آهنربایی لاستیک دور درب کم شده و درب بسته نیم شود.

–       گاز یخچال تمام شده و هوای داخل آن سرد نمی شود.

ثبت درخواست به صورت آنلاین

آیا می دانید نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ امکان ثبت درخواست به صورت آنلاین را  برای شما عزیزان فراهم نموده است تا در صورت اشغال بودن خطوط، بتوانید بدون معطلی از نمایندگی درخواست کمک داشته باشید؟ کافی است وارد سایت نمایندگی شده و فرم مربوط به درخواست دریافت خدمات را به طور کامل پر کنید. این فرم در اختیار کارشناس قرار گرفته و در اولین فرصت، پیگیری های لازم انجام خواهد گرفت.

 

چرا به نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ مراجعه کنیم

 

1-   جابجا  کردن یخچال واقعا سخت است در نتیجه ما تعمیرکار را به منزل شما اعزام می کنیم تا دردسر انتقال وسیله از دوش شما برداشته شود.

2-   در شرایط اقتصادی فعلی کشور، پرداخت هزینه های تعمیرات برای اغلب مشتریان واقعا سخت است به همین دلیل اگر قطعه ای معیوب باشد، اولویت بر این است که تعمیر قطعه انجام گرفته و در مرحله بعد در صورت عدم رفع مشکل، تعویض قطعات انجام گیرد.

3-   اگر گارانتی یخچال دارای تاریخ اعتبار است حتما به تعمیرکار تحویل دهید تا تخفیف بیشتری را دریافت کنید.

4-   ما تمامی خدمات خود را با ضمانت نامه برای شما ارائه خواهیم کرد.

5-   در بخش مشاوره تلفنی رایگان، شما می توانید از کارشناسان مرکز پاسخ سوالات خود را دریافت نمایید.

6-   تعرفه هزینه های مصرفی برای تعمیر انواع یخچال را  در خدمت شما قرار می دهیم تا از بابت هزینه ها اطمینان داشته باشید.

 

مراحل کار در نمایندگی تعمیرات یخچال سامسونگ

 

1-   ثبت درخواست در نمایندگی

تفاوتی نمی کند شما از طریق تماس تلفنی و یا از طریق آنلاین، باید درخواست خود جهت نصب یا تعمیر یخچال را در مرکز ثبت کنید. در این زمان لازم است توضیح کلی در مورد عیب رخ داده را بیان کنید.

2-   ارجاع درخواست به تعمیرکار

سپس درخواست مشتری به تعمیرکار ارجاع داده می شود تا برحسب توضیحات ارائه شده، تشخیص اولیه انجام گرفته و تعمیرکار با وسایل مورد نیاز به منزل شما مراجعه نماید.

3-   تماس تعمیرکار به مشتری

با توجه به اینکه قرار است تعمیرات در محل انجام گیرد، باید مهندسین ما قبل از مراجعه با شما تماس بگیرند تا در صورت حضور، به منزل شما بیایند.

4-   ارائه گارانتی تعمیرات

در پایان کار، لازم است تعمیرکار به شما یک ضمانت نامه تعمیرات بدهد تا در صورت بروز مجدد عیب، خدمات ارگان ارائه شود.

 

 1669